Про заходи безпеки і здоров’я на робочих місцях, які можуть пом’якшити наслідки пандемії, під час вебінару розповіли інспекторам

Інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області взяли участь у вебінарі Проєкту ЄС МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» на тему: «COVID-19: як заходи безпеки і здоров’я на робочих місцях можуть пом’якшити наслідки».

Під час вебінару йшлося про  впровадження системи управління ризиками, що дозволить зменшити негативний вплив COVID-19.  Обговорили основні застосовані стандарти ЄС та міжнародні трудові норми і керівні принципи.

Спікерами вебінару були Голова Держпраці Ігор Дегнера,  менеджер Проєкту ЄС-МОП Антоніу Сантуш, начальник відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Держпраці Людмила Харчук, начальник управління інспекційної діяльності Держпраці Олег Гнатюк, заступник директора департаменту з питань праці Держпраці Олена Коновалова. Модератором заходу виступила Софія Литвин, національний координатор Проєкту ЄС-МОП.

Змінити мову