Розпочався черговий етап подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави

1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік.

Державні службовці Управління Держпраці у Тернопільській області зобов’язані до 1 квітня подати, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Варто не зволікати із заповненням е-декларацій, щоб забезпечити їх подання до 1 квітня 2017 року, адже несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У разі притягнення суб’єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення у ній недостовірних відомостей – суб’єкт декларування зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.


Андрій Смик

головний спеціаліст

з питань запобіганні та виявлення корупції

Управління Держпраці у Тернопільській області

 

 

Змінити мову