Семінар-нарада у Чортківському центрі поштового зв’язку

21 лютого 2018 року головний державний інспектор Управління Держпраці у Тернопільській області Сергій Копчук та лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці  Богдан Марків провели семінар-нараду з працівниками центру поштового зв’зку №6 у м. Чортків з питань запобігання травматизму, нещасних випадків, організації і проведення попередніх та періодичних медичних оглядів, працюючих у шкідливих та важких умовах праці.

У роботі семінар-наради взяли участь – начальник центру поштового зв’язку Заяць М. В., начальник служби охорони праці Тернопільської дирекції ПАТ «Укрпошта» Ладан І.Й., голова первинної профспілкової організації Подолянський В.Є., головні спеціалісти інженерно-технічних служб, керівники виробничих підрозділів. 

У своєму виступі головний державний інспектор  Управління Держпраці у Тернопільській області Сергій Копчук наголосив, що основною метою державної політики у сферах охорони праці на підприємствах та установах було і залишається збереження життя, здоров’я та працездатності працівників. Висвітлено питання щодо створення безпечних умов праці та запобігання нещасним випадкам на підприємствах зв’язку. Сергій Копчук відповів на усі питання працівників зв’язку та первинної профспілкової організації.

Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків ознайомив присутніх з основними професійними шкідливостями на підприємствах зв’язку, принципами організації та проведення попередніх і періодичних медичних оглядів. На прохання присутніх Богдан Марків розповів про епідемічну ситуацію із захворюваності грипом та кором. Роз’яснив про необхідність вакцинації проти грипу, дифтерії та правцю, як дітей, так і дорослих.

В обговоренні доповіді взяли участь працівники та адміністрація центру поштового зв’язку №6 у м. Чортків .

 

Богдан Марків  

лікар з гігієни праці

відділу з питань гігієни праці

Управління Держпраці у Тернопільській області

 

 

 

Змінити мову