Що потрібно знати про особистий прийом громадян у територіальному Управлінні Держпраці?

Рекомендуємо записатись на особистий прийом громадян у керівництва Управління Держпраці у Тернопільській області завчасно!

Прикріплюємо ГРАФІК особистого прийому громадян в Управлінні Держпраці у Тернопільській області.

Записатись на прийом можна за телефоном 0(352) 52-23-39 або 25-45-09 чи за адресою: м. Тернопіль, вул Шпитальна, 7

Особистий прийом громадян у територіальному Управлінні Держпраці проводиться керівництвом Управління,   у разі відсутності керівництва – уповноваженими ним посадовими особами, керівниками і посадовими особами структурних підрозділів,  до компетенції яких належать відповідні питання.

Прийом керівництвом територіальних органів здійснюється за попереднім записом у дні та години, визначені графіком особистого прийому громадян.

Запис громадян на прийом проводиться працівниками підрозділу з організації особистого прийому в робочі дні.

Попередній запис на особистий прийом до  керівників територіальних органів проводиться не пізніше ніж за три робочі дні до дати проведення особистого прийому.

Керівники територіальних органів Держпраці можуть перенести дату чергового прийому без внесення змін до графіка не пізніше ніж за три робочі дні до дати прийому, про що підрозділ з організації особистого прийому повідомляє громадян, які записані на прийом, одним із засобів зв’язку.

Під час запису на особистий прийом у громадянина або його законного представника з’ясовуються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, контактний номер телефону, запитується документ, що підтверджує повноваження на представлення інтересів громадянина, з’ясовується зміст питання, що потребує вирішення, чи звертався громадянин з цього питання раніше і куди, чи приймалися рішення за зверненням з цього питання, з’ясовуються реквізити документів, якими надавались відповіді на звернення, тощо. Зазначена інформація вноситься до журналу обліку особистого прийому громадян.

У разі якщо громадянин або представник інтересів громадянина відмовляє у наданні інформації про себе та про зміст порушеного питання, за яким можливо визначити наявність функціональних повноважень у Держпраці та її територіальних органів на його розгляд, запис визнається таким, що не відбувся за ініціативою заявника.

Громадянам під час запису на прийом повідомляють про дату, години і місце прийому, необхідність наявності при собі документів, що посвідчують особу, порядок їх доступу до приміщення Держпраці та її територіальних органів відповідно до вимог пропускного та внутрішньооб’єктового режиму в адміністративних будівлях або надають обґрунтовані роз’яснення щодо причин відмови в записі на особистий прийом.

Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній службі України з питань праці та її територіальних органах

 

Прикріплюємо ГРАФІК особистого прийому громадян в Управлінні Держпраці у Тернопільській області.

Графік особистого прийому громадян

Змінити мову