Обговорено питання організації роботи з охорони праці на транспортних засобах у сільському господарстві

З метою реалізації Угоди про співпрацю між Державною службою України з питань праці та Державною службою України з безпеки на транспорті відбувся спільний захід щодо виявлення та усунення порушень законодавства з охорони праці і промислової безпеки та безпеки дорожнього руху на одному із найбільших сільськогосподарських підприємств Тернопільської області – ПАП «Агропродсервіс».

З водіями та технічним персоналом підприємства проведено навчання щодо  організації роботи з охорони праці на транспорті, проаналізовано причини та наслідки нещасних випадків на виробництві, що сталися внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Участь у заході взяв начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці у Тернопільській області Петро Гичка.

 Більшість нещасних випадків на виробництві та професійні захворювання трапляються через особисту необережність і невиконання працівниками норм охорони праці. Тому особливу увагу потрібно звертати на проведення  перед- та післярейсових медоглядів водіїв,  а також технічних оглядів транспортних засобів. Важливо дотримуватися правил безпеки дорожнього руху на дорогах місцевого та загального користування, –  зазначив Петро Гичка.

З присутнім також обговорено вимоги щодо безпечного проведення весняно-польових робіт на полях господарства. Наголошено на необхідності проходження навчань та відповідних інструктажів з охорони праці перед початком робіт, виконанні норм охорони праці, використанні засобів індивідуального захисту. Робочий персонал додатково проінструктовано щодо методів надання першої домедичної допомоги у разі настання нещасних випадків.

 
Змінити мову