У Борщівському районі відбулася робоча зустріч з соціальними партнерами

16 лютого 2018 року відбулася робоча зустріч з соціальними партнерами, яку організовав Борщівський районний центр зайнятості. Участь у ній взяла головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Тернопільській області  Ольга Кузик.
На заході були присутні: начальник відділу Борщівського бюро правової допомоги Тетяна Кучіра, директор Борщівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Стягар, директор Борщівського РЦЗ – голова комісії з припинення Марія Мандзюк, заступник директора Борщівського РЦЗ – голови комісії з припинення Олена Тарабан, начальник відділу активної підтримки безробітних Борщівського РЦЗ Любов Гарбар, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Біланик та роботодавці району.
Під час зустрічі запрошеним розповіли про важливість легальної трудової діяльності, як основи соціальної захищеності працюючого населення. Неналежне оформлення трудових відносин позбавляє працівників захисту від незаконного звільнення та цілої низки інших трудових прав і соціальних гарантій передбачених чинним законодавством.
Головний державний інспектор поінформувала щодо змін у сфері праці, зокрема, щодо мінімальних гарантій в оплаті праці та про відповідальність за порушення трудового законодавства.

Змінити мову