У закладах сфери торгівлі інспектори праці інформують про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин

У місті Тернополі та області триває роз’яснювальна робота із роботодавцями та працівниками закладів торгівлі щодо важливості належності оформлення трудових відносин. Головні державні інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області Юрій Шевчук та Світлана Бойко провели інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосили на перевагах офіційного працевлаштування, а також нагадали про вимоги з безпеки та гігієни праці.

Інспектори наголошували на правильності оформлення трудових відносин. Зокрема, роботодавців цікавили питання, пов’язані із складанням графіків виходу на роботу працівників та особливості ведення обліку використання робочого часу. Працівників ознайомили із порядком надання відпусток, тривалістю та видами. Крім того, обговорено правильність обліку та оплати праці у святкові та неробочі дні.

Особливу увагу фахівці звернули на важливість дотримання протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2.

Змінити мову