В Держпраці відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався у ПрАТ «Авіакомпанія «УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС»

У Держпраці відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельними наслідками, що стався 04.10.2019 у ПрАТ «Авіакомпанія «УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС». В результаті аварійної посадки транспортного літака Ан-12 в с. Сокільники Львівської області загинуло п’ять осіб та троє отримали травми різного ступеня тяжкості.

На засіданні комісії також були присутні члени сімей потерпілих. Під час заходу родичам роз’яснили їхні права та обов’язки відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві (далі Порядку), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Віталій Сажієнко, заступник Голови Держпраці, голова комісії, підкреслив, що Держпраці всіляко сприятиме об’єктивному та своєчасному розслідуванню трагедії та зазначив, що потерпілим та членам їх сімей надаватиметься уся інформація про хід проведення розслідування.

На даний час комісією здійснені заходи передбачені пунктом 33 Порядку, зокрема оглянуто місце події, опитано потерпілих та інших осіб, причетних до нещасного випадку. Крім того, направлено запити у відповідні органи та установи для отримання інформації щодо трагедії.

Робота комісії зі спеціального розслідування триває.

Змінити мову