Відбулася зустріч-нарада у Тернопільській Університетській лікарні

 

11 січня 2018 року в Тернопільській Університетській лікарні відбулася зустріч-нарада лікаря з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдана Марківа з доктором медичних наук головним лікарем Університетської лікарня Василем Бліхаром.

На нараді обговорили питання повноти, своєчасності, обліку проведення періодичних медичних оглядів, працюючих у шкідливих, важких та небезпечних умовах праці, у територіальних медичних закладах області.

Зокрема відзначалося про суттєві недоліки в організації та обліку роботи щодо проведення медоглядів, працюючих у шкідливих умовах праці у Борщівському, Заліщицькому, Чортківському, Теребовлянському, Монастириському та інших районах області.

Було акцентовано увагу на укомплектування вакантної посади лікаря-профпатолога в Університетській лікарні.

На нараді також розглянули питання організації та проведення науково-практичної конференції з питань профілактики професійної захворюваності – участь фахівців Університетської лікарня в конференції та надання приміщення (конференц-залу в лікарні) для учасників конференції.

Відзначено, що упродовж останніх років виявлено мало хворих з підозрою  професійної патології у медичних закладах області.

                                                                             Богдан Марків

                                                            лікар з гігієни праці

відділу з питань гігієни праці

 Управління Держпраці у Тернопільській області

Змінити мову