За результатами планової перевірки додержання законодавства у сфері охорони праці з роботодавцем обговорили проблемні питання

За підсумками планової перевірки додержання законодавства у сфері охорони праці та гігієни праці у фізичної особи-підприємця Юник Галини Володимирівни інспектори з охорони праці Управління провели нараду. Планова перевірка у ФОП тривала з 4 по 8 жовтня 2019 року, під час якої виявили 14 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, до адміністративної відповідальності притягнули 1 посадову особу.
У нараді взяли участь: головні державні інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області Ірина Корнійчук, Орест Бідяк, Ростислав Одинак.
Під час заходу обговорили питання стану охорони праці у ковбасному цеху, роботодавець призначила відповідальних за кожне порушення, встановлено терміни виконання. Під час обговорення підняли питання здійснення оперативного контролю першого ступеню і відзначили, що правильна його організація сприяє поліпшенню профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та свідчить про ефективну роботу як служби охорони праці, так і роботодавця.

Змінити мову