24 січня 2018 року Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега відвідав Харківську область. Основною метою візиту стало представлення керівника Головного управління Держпраці в Харківській області Володимира Рожанського в обласній державній адміністрації.
На заході в Харківській обласній державній адміністрації були присутні перший заступник Голови обласної державної адміністрації Марк Беккер, заступник Голови Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Волков, заступник Голови правління Харківського об’єднання роботодавців Харківської області «Граніт», представники управління Служби безпеки України, Прокуратури Харківської області, Головного управління національної поліції, Обласного центру зайнятості, Державної фіскальної служби.
Під час представлення керівника Головного управління Держпраці в Харківській області Голова Держпраці Роман Чернега окреслив основні пріоритети в роботі служби. «Соціальний діалог є найкращим форматом у вирішенні проблемних питань праці. Бізнес має усвідомлювати свою соціальну відповідальність і діяти в правовому полі. Недобросовісний роботодавець відповідатиме за законом», – наголосив керівник Держпраці.
У своєму виступі Володимир Рожанський зазначив: «На Головне управління Держпраці у Харківській області покладена велика відповідальність – це забезпечення дотримання законодавства про працю, формування в суспільстві культури праці, створення безпечних і здорових умов праці. У досягненні цих цілей важливе значення матимуть превентивні заходи, зокрема інформаційного, роз’яснювального характеру. До цієї роботи повинні долучитися всі інституції, які діють у сфері праці. Це, окрім державних органів, і роботодавці, і профспілки, і самі працівники».
На зустрічі з колективами Головного управління Держпраці та Східного експертно-техничного центру Голова Держпраці зупинився на поточних завданнях Служби. Він поінформував працівників про щорічне оцінювання роботи держслужбовця, яке цьогоріч проводитиметься за новим порядком, і закликав насамперед оцінювати свою роботу за тим критерієм, наскільки якісно вирішено питання людини, яка звернулася за допомогою до Держпраці. «Ми прагнемо, щоб довіра людей до чиновників зростала, і ми повинні повернути довіру громадян до нашої держави. Також нашою метою є боротьба з корупцією. А отже, наголошую та застерігаю від будь-яких корупційних діянь, закликаю дотримуватися етики держслужбовця».