Відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Збаразької районної державної адміністрації.
03 серпня 2018![](https://te.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2018/08/38471715_801815636688742_4355447359014961152_n-300x168.png)
На засідання були запрошені голови Іванчанської та Новиківської сільських рад. Обговорено проблемні питання щодо збільшення поступлень до місцевого бюджету шляхом виведення заробітної плати з «тіні» та підняття заробітної плати суб’єктами господарювання, які проводять свою діяльність на територіях Іванчанської та Новиківської сільських рад.