![](https://te.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/43788487_2411953812154947_6534998323768590336_n-300x225.jpg)
Спільна нарада Управлінь Держпраці та Пенсійного фонду України в області щодо удосконалення механізму боротьби з нелегальною зайнятістю. Під час наради начальник Управління Наталія Рус, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю Ігор Хаварівський, начальник ГУ ПФУ у Тернопільській області Ігор Москалик та перший заступник начальника Алла Якубовська обговорили практичні аспекти здійснення заходів щодо легалізації трудових відносин громадян та заробітної плати.