Фахівець Управління Держпраці – у КНП «Борщівська міська лікарня» про профілактику коронавірусної та інших респіраторних інфекцій

14 січня 2022

  Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків провів нараду з директором КНП «Борщівська міська лікарня» Віталієм Гладким, на якій обговорено питання забезпечення належних умов і профілактики коронавірусної та інших респіраторних захворювань серед пацієнтів та працівників медичного закладу.

У нараді також  взяли участь інженер з охорони праці Ігор Герман та профільні фахівці лікарні.

Учасники наради проаналізували стан вакцинації працівників лікарні проти COVID-19 та інших респіраторних захворювань.

Так, протягом червня-грудня 2021 року були провакциновані всі працівники лікарні, а з січня поточного року розпочата ревакцинація третьою бустерною дозою медичних працівників лікарні.

Увагу присутніх також було акцентовано на забезпеченні засобами індивідуального захисту, їх правильному використанні, а також наявності та функціональному використанні сучасних дезінфекційних засобів.

Окрім того, надано рекомендації щодо ефективної роботи вентиліційних систем, дотриманню температурно-вологісного режиму, обговорено питання організації та проведення медичних оглядів працюючих в шкідливих та важких умовах праці.

Змінити мову