Фахівцем Управління Держпраці проведено нараду з питань створення оптимальних умов праці у медичному закладі
05 травня 2022Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків провів виробничу нараду з фахівцями комунального некомерційного підприємства «Борщівська міська лікарня» Борщівської міської ради.
В роботі наради взяв участь директор закладу Віталій Гладкий.
В ході наради було проаналізовано проведення бустерної вакцинації співробітників проти COVID-19.
Також обговорені питання проходження періодичних медичних оглядів медичних працівників, працюючих в шкідливих умовах праці (клінічна та бактеріологічна лабораторії, рентген кабінет, відділ функціональної діагностики, інфекційний відділ та інші підрозділи) та надані рекомендації щодо покращення умов праці.
![](https://te.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/279495586_364045905752717_4320216140559504965_n-225x300.jpg)