Фахівці Управління Держпраці консультують роботодавців з питань охорони праці та трудового законодавства

12 травня 2022

З метою підтримки бізнесу та попередження порушення законодавства про охорону праці та трудового законодавства під час воєнного стану головні державні інспектори Управління Держпраці відвідали ряд підприємств області.

Так, на Чортківщині головні державні інспектори Анатолій Боднар та Ігор Помірський відвідали суб’єкта підприємництва з смт. Мельниця-Подільська. Під час превентивного заходу роботодавця проінформовано про важливість проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, порядок забезпечення працівників засобами індивідуального захисту та організацію безпечного проведення робіт на водопровідно-каналізаційних об’єктах.

На території Бережанської ОТГ головний державний інспектор Ігор Проць відвідав ТОВ «Компанія «Еко-Інвест» та проконсультував його представників з актуальних питань законодавства про охорону праці та безпеки праці працівників під час збирання відходів.

На території Теребовлянської ОТГ головний державний інспектор Михайло Рудик проконсультував з актуальних питань законодавства про працю суб’єкта підприємництва, який здійснює виробничу діяльність на території місцевого кар’єру.

Змінити мову