Фахівці Управління Держпраці перевіряють підприємство, яке спеціалізується на заготівлі, переробці та торгівлі металобрухтом

18 червня 2021

Комісія Управління Держпраці у складі головних державних інспекторів Івана Маліновського, Богдана Коропатницького, планово перевіряють товариство з обмеженою відповідальністю «КК Інвестметал», яке здійснює заготівлю, переробку та торгівлю металобрухтом.

Головні державні інспектори Управління Держпраці розпочали захід державного контролю із виробничої наради, проведеної з посадовими особами підприємства, на якій виокремили перелік питань, які будуть перевірені.

Зокрема, державні інспектори звертають увагу на стан дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сферах промислової безпеки, охорони та гігієни праці при виконання вантажно-розвантажувальних робіт під час заготівлі та переробки брухту чорних та кольорових металів.

Окрім того, посадові особи Управління Держпраці перевіряють дотримання правил безпеки праці працівниками при виконанні ними газополум’яних робіт під час роботи з обладнанням для газополум’яного різання металобрухту.

Змінити мову