Фахівці Управління Держпраці – про оптимальні умови праці та профілактику коронавірусної інфекції серед працюючих міської лікарні

23 грудня 2021

Лікар гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків спільно з головними державними інспекторами відділу нагляду в АПК та СКС на транспорті та зв’язку Управління Держпраці Іриною Корнійчук та Василем Щудлою провели нараду з фахівцями Комунального некомерційного підприємства «Міська комунальна лікарня №3» Тернопільської міської ради з питань створення оптимальних умов праці та профілактики коронавірусної інфекції серед працівників та пацієнтів медзакладу.

У нараді взяла участь інженер з охорони праці Тетяна Шаблій та профільні фахівці закладу. Під час зустрічі були проаналізовані питання вакцинації проти COVID-19 фахівців стаціонару та поліклініки, а також – організації та проведення медичних оглядів працюючих в шкідливих та важких умовах праці.

Також обговорено питання протиепідемічного режиму та надано рекомендації щодо забезпечення працюючих індивідуальними засобами захисту, розрахунку та створення запасу дезінфікуючих засобів.

 

Змінити мову