Фахівці Управління Держпраці розглянули понад пів тисячі звернень громадян

05 січня 2022

Упродовж минулого року посадовими особами Управлінням Держпраці своєчасно та об’єктивно розглянуто 513 звернень від громадян, про результати розгляду яких заявники були проінформовані у встановлені законодавством терміни.

Основні питання, що порушувались у зверненнях громадян за звітний період:

порушення законодавства про працю в частині оплати праці 241
неофіційне працевлаштування 45
порушення при звільненні 38
зміна істотних умов праці 23
відсторонення від роботи 5
охорона праці та промислова безпека 10
інше 151

Фахівцями Управлінням здійснювався своєчасний та об’єктивний розгляд звернень, про результати розгляду яких громадяни були проінформовані у встановлені законодавством терміни. Звернення розглянуті із порушенням встановленого законом терміну відсутні.

Управлінням створюються всі необхідні умови для реалізації громадянами своїх прав на звернення та забезпечується виконання Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», а також Закону України від 02.10.1996 № 393 «Про звернення громадян».

Підвищення ефективності розгляду звернень жителів області та забезпечення виконання вимог законодавства із звернення громадян залишається першочерговим завданням Управління.

Змінити мову