Фахівці Управління Держпраці взяли участь у семінар-навчанні з питань охорони та гігієни праці

29 липня 2021

Начальник відділу інспекційної роботи, організаційно-аналітичного забезпечення, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці Віктор Андрійчук та в. о. начальника відділу з питань гігієни праці Орест Бідяк взяли участь у семінар-навчанні з питань охорони та гігієни праці, який проходив у приміщенні Державна установа «Тернопільський обласний центр контролю та  профілактики хвороб МОЗ України».

Участь у заході, організованому для відповідальних осіб з питань охорони праці Державної установи «Тернопільський обласний центр контролю та  профілактики хвороб МОЗ України» також взяли заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Григорій Радзіх та директор Товариства з обмеженою відповідальністю «Груп-Консалт» Петро Гичка.

На семінар-навчанні Віктор Андрійчук наголосив на важливості дотримання вимог Закону України «Про охорону праці», зокрема, розповів про перелік документів, необхідних для одержання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та/або експлуатацію машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, а також – зосередив увагу на своєчасному проведенні навчання та інструктажів з питань охорони праці.

Орест Бідяк акцентував увагу на необхідності організації заходів з профілактики професійних захворювань, на важливості проведення попередніх та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, а також щорічного обов’язкового медичного огляду осіб віком до 21 року.

Змінити мову