Фахівці Управління проводять позаплановий захід державного контролю сільськогосподарського товариства

30 листопада 2021

Фахівці Управління Держпраці проводять позаплановий захід державного контролю щодо додержання вимог законодавства з питань охорони праці у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Колос-2», яке займається вирощуванням зернових культур у місті Теребовлі.

Зокрема, перевіркою буде охоплено стан виконання суб’єктом господарювання вимог розпорядчого документа, складеного за результатами здійснення заходу, в ході якого виявлено порушення вимог законодавства з питань охорони праці.

Довідково: Припис – це обов’язкова для виконання у визначені строки письмова вимога посадової особи органу державного нагляду (контролю) суб’єкту господарювання щодо усунення порушень вимог законодавства. У разі виконання в повному обсязі та у встановлений строк припису, розпорядження, рішення, іншого розпорядчого документа про усунення порушень, виявлених під час здійснення заходу нагляду (контролю), фінансові та адміністративні санкції, заходи реагування до суб’єкта господарювання, його посадових осіб не застосовуються.

Змінити мову