Фахівці Управління здійснюють нагляд за безпечною експлуатацією та обслуговуванням ліфтів

Головний державний інспектор Управління Держпраці Богдан Коропатницький перевірив, чи дотримується товариство з обмеженою відповідальністю «Максима В» вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Позапланова перевірка підприємства, яке здійснює технічне обслуговування та монтаж ліфтів, тривала з 9-10 жовтня. ТзОВ «Максима В» має усі необхідні дозвільні документи на виконання робіт та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Під час перевірки інспектор також звернув увагу на наявність навченого персоналу, наявність засобів колективного та індивідуального захисту та його застосування; наявність призначених працівників, відповідальних за організацію робіт з технічного обслуговування та ремонту ліфтів; наявність положень, інструкцій та інших актів з охорони праці, що діють у межах підприємства та встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на робочих місцях.
Фахівці Управління вкотре нагадують на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації та обслуговування ліфтів.

До слова, позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства, інспектори Управління Держпраці у Тернопільській області проводять на виконання окремого доручення Голови Держпраці Романа Чернеги. На Тернопільщині – 11 таких підприємств.

Змінити мову