Керівник Управління Держпраці Віталій Мариновський взяв участь у онлайн нараді, на якій обговорено проведення превентивних заходів у закладах охорони здоров’я

02 лютого 2022

Сьогодні, 02 лютого, керівник Управління Держпраці Віталій Мариновський взяв участь онлайн нараді під головуванням В. о. Голови Державної служби України з питань праці Ігоря Дегнери.

Захід відбувся на платформі Zoom за участі керівників територіальних органів Держпраці, а також начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ігоря Хаварівського.

На нараді обговорено питання щодо необхідності проведення інформаційних заходів у всіх закладах охорони здоров’я на регіональних рівнях з метою упередження порушень трудових прав медичних працівників.

Проведення превентивної роботи у медичних закладах триває у зв’язку з надходженням до територіальних органів Держпраці поодиноких звернень від медичних працівників про примушування їх до написання заяв на переведення на неповний робочий день або ж на звільнення.

Довідково

З набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», на 2022 рік розмір нарахованої заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці встановлений у межах фонду оплати праці на рівні не менше:

  • 20 000 гривень – для лікарів (крім лікарів-інтернів), професіоналів з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я;
  • 13 500 гривень – для фахівців з початковим рівнем (короткий цикл) вищої медичної освіти та першим (бакалаврським) рівнем вищої медичної освіти.

 

Змінити мову