Керівництво


Наталія Олександрівна Рус 
Начальник Управління
 

Народилася 23 квітня 1984 року в м. Тернополі.

У 2006 р. закінчила Тернопільський національний економічний університет, факультет “Міжнародного бізнесу і менеджменту”, спеціальність “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, у 2013 р. – Магістратуру Тернопільського національного економічного університету, факультет довузівської, післядипломної та магістерської підготовки, спеціальність “Державна служба”, спеціалізація “Економіка”. Одержала диплом з відзнакою.

Працювала провідним інженером відділу технічного забезпечення Тернопільського обласного центру по нарахуванню та контролю за здійсненням соціальних виплат, головним спеціалістом відділу з питань праці та трудових відносин управління праці та зайнятості населення головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, головним спеціалістом-експертом з умов праці відділу з питань праці та трудових відносин управління праці та зайнятості населення головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, головним державним експертом з умов праці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.


Володимир Васильович Гузенков
Перший заступник начальника Управління 

Народився 25 лютого 1970 року в м. Збаражі Тернопільської області. У 1992 р. закінчив Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності. Присвоєно кваліфікацію економіста.

Працював старшим головним державним податковим ревізором Державної податкової інспекції по Тернопільському району, начальником відділу оподаткування фізичних осіб ДПА у Тернопільській області, начальником управління Тернопільської ОДПІ ГУ ДФС у Тернопільській області. З 2016 по 2017 заступник начальника Тернопільської ОДПІ.

Одружений, виховує двох дочок.


Сергій Ярославович Ващук 
Заступник начальника
 

Народився 8 листопада 1961 року в м. Теребовлі Тернопільської області.

У 1979 році закінчив ЗОШ № 4 м. Тернополя і вступив до Кам’янець-Подільського вищого військово-інженерного училища.

Після закінчення військового ВУЗу з 1983 року проходив військову службу на різних офіцерських посадах до 2010 року. Полковник у запасі.

З 2010 по 2012 рр. як учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС очолював Тернопільську обласну організацію інвалідів ВТОІ “Союз Чорнобиль України”.

З 2012 по 2015 рік – начальник державної інспекції праці в Тернопільській області.

З жовтня 2015 року призначений заступником начальника Управління Держпраці у Тернопільській області.

Одружений. Виховує 2-х синів близнюків.

_____________________________________________________________________________________________

Графік особистого прийому громадян в Управлінні Держпраці у Тернопільській області

ПІБ
Посада
Дні прийому
Години прийому
Рус Наталія Олександрівна Начальник Управління понеділок з 10.00 до 13.00
Гузенков Володимир Васильович Перший заступник начальника Управління середа з 9.00 до 13.00
Ващук Сергій Ярославович Заступник начальника Управління четвер з 9.00 до 13.00
Змінити мову