Керівництво

Немає опису світлини.
Курильова Наталія Олександрівна
Начальник Управління
Народилася 23 квітня 1984 року в м. Тернополі.
У 2006 р. закінчила Тернопільський національний економічний університет, факультет “Міжнародного бізнесу і менеджменту”, спеціальність “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, у
2013 р. – Магістратуру Тернопільського національного економічного університету, факультет довузівської, післядипломної та магістерської підготовки, спеціальність “Державна служба”, спеціалізація “Економіка”. Одержала диплом з відзнакою.
Працювала провідним інженером відділу технічного забезпечення Тернопільського обласного центру по нарахуванню та контролю за здійсненням соціальних виплат, головним спеціалістом відділу з питань праці та трудових відносин управління праці та зайнятості населення головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, головним спеціалістом-експертом з умов праці відділу з питань праці та трудових відносин управління праці та зайнятості населення головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, головним державним експертом з умов праці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

Перший заступник начальника

Зубик Андрій Михайлович

Перший заступник начальника Управління

Народився 7 грудня 1975 році  в селі Великі Дідушичі  Стрийського району, Львівської області, закінчив у 1998 році Державний університет „Львівська політехніка” здобув кваліфікацію  інженера-механіка, та у 2005 Українську державну академію залізничного транспорту” та здобув  кваліфікацію інженера-механіка залізничного транспорту.

з 2005 -2015  працював на посадах головного державного інспектора , заступником начальника інспекції, Територіального управління  Держгірпромнагляду у Львівській області;

з 2015 – 2020 працював на посадах головного державного інспектора , заступником начальника  відділу  нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку  Головного управління Держпраці у Львівській області;

з 2020 – 2021 працював першим заступником начальника Головного управління Держпраці у Львівській області;

з травня 2021 року призначений на посаду першого заступника начальника Управління Держпраці у Тернопільській області.

Сагайдак Богдан Степанович

Заступник начальника Управління

Народився 5 липня 1985 року, закінчив у 2008 році Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича здобув кваліфікацію магістр права та у 2019 році Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя за спеціальністю «Галузеве машинобудування».

з 2006 по 2007 працював юрисконсультом Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського;

з 2007 по 2008 працював юристом Тернопільського обласного фонду підтримки підприємництва;

з 2008 по 2009 служив у Збройних силах України;

з 2009 по 2012 працював юристом ТОВ «Густав»;

з 2010 по 2022 працював на посадах юрист-консульта, заступника директора, директора Державного підприємства «Тернопільський експертно – технічний центр Держпраці»

з серпня 2022 року призначений на посаду заступника начальника Управління Держпраці у Тернопільській області.


Графік особистого прийому громадян в Управлінні Держпраці у Тернопільській області

ПІБ Посада Дні прийому Години прийому
Курильова Наталія Олександрівна Начальник Управління понеділок з 10.00 до 13.00
Зубик Андрій Михайлович Перший заступник начальника Управління середа з 09.00 до 13.00
Сагайдак Богдан Степанович Заступник начальника Управління четвер з 09.00 до 13.00
Змінити мову