Управління Держпраці у Тернопільській області продовжує консультації у воєнний час

05 квітня 2022
Після початку військової агресії російської федерації Держпраці зупинила проведення інспектувань та зосередилася на забезпеченні працівників і роботодавців консультаціями та технічними порадами.
Війна впливає на всі сфери суспільства і на трудові відносини в тому числі. Цілі підприємства змінюють своє місце знаходження, багато людей залишають свої домівки і робочі місця, переїжджають в інші населені пункти, в інші регіони і за кордон.
В таких умовах Управління Держпраці у Тернопільській області використовує всі можливі засоби для поширення інформації з питань праці.
Відповіді на найбільш запитувані питання розміщуються на офіційному веб-сайті служби та на сторінках у соціальних мережах, перезавантажено сервіс «інтерактивний інспектор», регулярно розміщуються інформаційні повідомлення у засобах масової інформації, інспектори праці відвідують роботодавців, безпосередньо спілкуються з людьми тощо.
У засобах масової інформації розміщено 356 інформаційних повідомлень з питань, що належать до повноважень Управління Держпраці у Тернопільській області, в тому числі на радіо – 4, на телебаченні – 8, на офіційних сайтах і у соціальних мережах – 267, функціонує телеграмканал (https://t.me/ternopildsp), 73 роботодавців проінформовані за допомогою електронних листів.
З початком бойових дій оптимізована робота сервісу «інтерактивний інспектор», який дає можливість всім бажаючим у найкоротші терміни отримати актуальну інформацію щодо застосування законодавства у конкретній ситуації через засоби електронного зв’язку або телефоном. (https://www.facebook.com/…/a.15207830…/5756384241045204/)
Через сервіс «інтерактивний інспектор» з початку війни надано більше 30 тисяч консультацій, в тому числі безпосередньо Управління Держпраці в Тернопільській області надано 1079 консультацій, в т. ч. з питань праці – 728, охорони праці – 331, надання адміністративних послуг – 20.
Особливе місце в роботі інспекторів праці займає інформування тимчасово переміщених осіб про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та дії, що сприятимуть зниженню ризиків. Такими заходами охоплено більше 2377 тимчасово переміщених осіб в регіоні.
Більше інформації за посиланнями:
Telegram-канал: https://t.me/ternopildsp
Сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064419320441.
Сервіс «інтерактивний інспектор»:
– за номером: +38068 134 15 32 (вартість згідно з тарифами вашого оператора);
– електронною поштою: pratsya_dp_ter@ukr.net
– заповнити форму для отримання роз’яснень: https://forms.gle/TrKMs2WniYdBFD988
Змінити мову