Міграційники, поліцейські та працівники Управління Держпраці об’єднують зусилля для протидії нелегальній міграції

В України стартували цільові профілактичні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері «Мігрант». Відтак, з метою координації зусиль, в Управлінні ДМС в Тернопільській області відбулась спільна нарада міграційників, поліцейських, представників Управління Держпраці та центру зайнятості.
Подібні заходи проходять регулярно, отож взаємодія між усіма відповідальними службами уже налагоджена. Разом з тим попередній досвід показує, що особливу увагу слід приділити спільним рейдам у місця можливого проживання, працевлаштування іноземців, з метою перевірки дотримання ними правил перебування в Україні.
Про необхідність створення спільної координаційної групи з відпрацювання території області говорив й начальник відділу боротьби із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми ГУНП в області Олександр Буняк
Заступник начальника Управління-начальник відділу по роботі з іноземцями та ОБГ Тетяна Лобач звернула увагу колег на те, що зараз іноземцям оформляють нові посвідки – біометричні. Разом з цим документом вони повинні мати довідку про реєстрацію, а відсутність реєстрації – це вже адмінправопорушення.
Також під час наради заступник начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Сергій Ващук обговорив способи виявлення і протидії фактам незаконного працевлаштування іноземців.
Заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства у міграційній сфері триватимуть впродовж місяця.

За інформацією: Міграційна служба Тернопільської області

Змінити мову