На Чортківщині комісія Управління Держпраці позапланово перевіряє стан охорони праці на лісовому господарстві

28 січня 2022

Комісія за участі очільника Управління Держпраці Віталія Мариновського та у складі головних державних інспекторів відділу нагляду в АПК та СКС на транспорті та зв’язку проводить позапланову перевірку у Державному підприємстві «Чортківське лісове господарство».

Під час позапланового заходу державного контролю перевірятиметься дотримання на підприємстві вимог законодавчих та нормативно-правових актів у сферах промислової безпеки, охорони праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення та трудового законодавства.

Зокрема, під час проведення заходу комісією Управління Держпраці буде перевірено організацію проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці; безпечність експлуатації та ремонту (технічне обслуговування) засобів виробництва, а саме сільськогосподарських машин і механізмів, лісозаготівельних машин, лісоскладського та лісопильного устаткування, лебідок; безпечне використання засобів захисту рослин та мінеральних добрив, які задіяні у виконанні технологічних процесів. Це є ключовими чинниками попередження виробничого травматизму під час діяльності з лісівництва та іншої діяльності у лісовому господарстві, вирощуванні інших багаторічних культур, лісозаготівлі.

Перевірка проводиться з дотриманням карантинних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Змінити мову