На семінар-нараді у Бучачі обговорили питання безпечного проведення весняно-польових робіт

8 лютого фахівці Управління Держпраці у Тернопільській області –  начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Петро Гичка, головний державний інспектор відділу Оксана Пашковська та начальник відділу гігієни праці Олег Бандура – для працівників ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «Гадз»  провели семінар-нараду щодо безпечного проведення весняно-польових робіт, безпечного обслуговування  тваринництва, зберігання та переробки зернових культур.

Петро Гичка проаналізував причини настання нещасних випадків, які сталися на підприємстві у 2017 році, окреслив основні завдання щодо безпечного проведення весняно-польових робіт. Наголосив на поліпшення умов праці та здійсненні профілактики виробничого травматизму працівників сільського господарства. Поінформував присутніх про першочергові завдання щодо дотримання   законодавства  про  працю, охорони  праці  та промислової  безпеки.

Начальник відділу гігієни праці Олег Бандура наголосив на важливості атестації робочих місць, створенні належних санітарно-гігієнічних умов для працівників, рекомендував посилити контроль за організацією та проведенням медичних оглядів працівників, нагадав правила надання домедичної допомоги потерпілим при нещасних випадках.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Оксана Пашковська акцентувала увагу учасників семінар-наради на виконанні вимог відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, вчасного ознайомлення з ними працівників сільськогосподарських підприємств та контролю за належним і своєчасним здійсненням заходів щодо дотримання цих вимог.

Змінити мову