На Тернопільщині: фахівці провели семінар-нараду з приводу профілактики виробничого травматизму на підприємствах області

22 вересня 2022

Головний державний інспектор Управління Держпраці в Тернопільській області Ірина Корнійчук взяла участь у семінар-нараді, яку провів заступник начальника управління – начальник відділу профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області Григорій Радзіх щодо стану виробничого травматизму в області за три квартали 2022 року та склали план спільних заходів на IV квартал 2022 року на підприємствах із підвищеним рівнем травматизму, акцентувавши увагу на підприємствах переробної галузі.

За 8 місяців 2022 року в області на виробництві травмовано 21 працівник, в тому числі 5 – смертельно. Найпоширеніші причини настання нещасних випадків здебільшого організаційні: порушення трудової та виробничої дисципліни, правил та інструкцій з охорони праці тощо.

Учасники заходу, окрему увагу зосередили на випадках із летальними наслідками, які трапились на підприємствах області ПП «Діоніс» і ПАП «Цвітова» Чортківського району. Обидва випадки аналогічні: падіння з висоти, в яких працівники абсолютно ігнорували вимоги правил техніки безпеки.

На завершення наголосили на подальшій необхідності проведення таких семінар-нарад з метою превентивної та консультаційної підтримки підприємств області.

Більше інформації з питань організації трудових відносин в умовах воєнного часу, охорони і гігієни праці тощо – на порталі www.pratsia.in.ua, сайті Держпраці та нашій сторінці у  Facebook

 

Змінити мову