На Тернопільщині інспектори праці спільно з податківцями виявили у підприємця – громадянина Туреччини майже пів сотні неоформлених працівників

Під час одного із заходів державного контролю група інспекторів праці Управління Держпраці у Тернопільській області спільно з працівниками податкової служби виявили та задокументували 47 неоформлених працівників, які перебували у швейному цеху, розташованому у спальному районі міста Тернополя.
У ході інспекційного відвідування з’ясовано, що 39-річний іноземець зареєстрований як приватний підприємець з листопада минулого року та з того часу орендує двоповерхове приміщення швейного цеху для виготовлення одягу та оптової торгівлі до країн Європи.
Підприємець під час проведення заходу державного контролю одразу ж оформив трудові відносини з понад двома десятками тернополян.
За результатами інспекційного відвідування приватного підприємця іноземця Управлінням вживаються заходи щодо притягнення згаданого підприємця до відповідальності за використання незадекларованої праці згідно з вимогами чинного законодавства України.

Змінити мову