На Тернопільщині посадові особи контролюючих органів за круглим столом обговорили шляхи співпраці та координації зусиль у сфері державного ринкового нагляду

21 січня 2022

Сьогодні, 21 січня, начальник Управління Держпраці Віталій Мариновський спільно з посадовими особами територіальних органів, які здійснюють державний ринковий нагляд на території області, взяв участь у нараді, яка відбулася у приміщенні Тернопільської митниці.

Захід відбувся з метою обміну досвідом, напрацьованої практики та вирішення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції.

Присутні обговорили низку актуальних питань, проаналізували типові проблемні моменти, з якими зазвичай стикаються фахівці на практиці.

З метою посилення взаємодії у сфері державного ринкового нагляду на території області учасники заходу домовилися здійснювати оперативний обмін інформацією між відомствами, координувати зусилля та проводити інформаційні заходи, спрямовані на підвищення рівня дотримання законодавства з питань ринкового нагляду виробниками, уповноваженими представниками та розповсюджувачами нехарчової продукції.

Змінити мову