На Тернопільщині триває консультативна підтримка внутрішньо переміщених громадян

22 червня 2022

Фахівці Управління Держпраці у складі виїзних мобільних груп продовжують консультувати внутрішньо переміщених громадян, які вимушено покинули власні домівки через активні бойові дії, що ведуться у інших регіонах України з питань трудового законодавства задля захисту прав працівників, попередження потрапляння у ситуації з торгівлі людьми та протидії примусовій праці в умовах  воєнного стану.

Так, головні державні інспектори Надія Береза, Наталія Запольська, Тетяна Давлюд спільно з соціальними працівниками і психологами благодійної організації «Благодійний Фонд «Рокада» та представницею Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відвідали центр підтримки внутрішньо переміщених громадян, які проживають у місті Тернополі.

Головний державний інспектор Ірина Гранківська спільно з соціальними працівниками і психологами благодійної організації «Благодійний Фонд «Рокада» відвідали центр підтримки внутрішньо переміщених громадян, які проживають у Зарваниці Тернопільського району.

Робота виїзних мобільних груп була зорієнтована на надання соціально-психологічної допомоги внутрішньо переміщеним громадянам, а також на роз’яснення їм актуальних питань щодо трудових відносин, протидії примусовій праці та торгівлі людьми і роздано буклети з  важливою для кожного інформацією.

Для оперативного отримання відповідей на найпоширеніші питання з трудового законодавства та безпеки праці діє інформаційний портал про трудові відносини в умовах воєнного стану (pratsia.in.ua).

  

Змінити мову