На Тернопільщині тривають профілактичні заходи з метою недопущення інфікування коронавірусом

Фахівці Управління Держпраці у Тернопільській області спільно із Головним управлінням Держпродспоживслужби проводять інформаційну кампанію про те, як не заразитися коронавірусом. Держпраці інформує підприємців, а Держпродспоживслужби – освітян.

Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці Олег Бандура, головний державний інспектор відділу Орест Бідяк та лікар з гігієни праці Богдан Марків інформували роботодавців та працівників місцевого ринку. Зокрема, фахівці Управління акцентували увагу громадян на недопущенні перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання, підвищеної температури тіла та особливо осіб, що повернулися з відпустки або відрядження з країн чи територій, де були зареєстровані випадки коронавірусом.
На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, що і інші гострі вірусні захворювання. Визначення можуть провести тільки спеціальні тести. Важливе проведення вчасного діагностування. Перебіг хвороби залежить від імунітету людини. На разі відомо, що новий коронавірус передається краплинним та контактним шляхом.

Змінити мову