На території регіону фахівці Управління Держпраці позапланово перевіряють автозаправні станції

09 червня 2021

Посадові особи Управління Держпраці проводять позапланові заходи державного контролю у суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі пальним на території Тернопільської області.

Упродовж поточного тижня перевірками буде охоплено понад тридцять автозаправних станції, автогазозаправних пунктів та автозаправних комплексів. Під час цих перевірок фахівці Управління особливу вагу звертатимуть на питання оформлення трудових відносин, безпеку праці, наявність дозвільних документів та декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства на виконання робіт із підвищеною небезпекою та на експлуатацію устатковання підвищеної небезпеки.

Нагадаємо, позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог у сфері охорони праці, промислової безпеки, гігієни праці та оформлення трудових відносин суб’єктами господарювання, закладами установами, у сфері управління (володіння, користування) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним проводяться із березня поточного року на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 11 березня 2021 та відповідного доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка.

 

Змінити мову