Перевірили знання з охорони праці у операторів котелень навчально-виховних закладів Підгаєцького району

27 вересня начальник відділу нагляду в будівництві, енергетиці, машинобудуванні, котлонагляді та на виробництвах і об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці в області Віктор Мовчан провів семінар-навчання для операторів котелень навчально-виховних закладів Підгаєцького району.
Віктор Мовчан звернув увагу присутніх на ризики та основні види небезпеки для обслуговуючого персоналу. Нагадав основні вимоги у роботі таких працівників, зокрема, до роботи у котельні допускаються особи не молодші 18 років, що пройшли медичний огляд, спеціальне навчання і мають посвідчення кваліфікаційної комісії на право обслуговування котлів, пройшли вступний та первинний на робочому місці інструктажі з охорони праці.

 

 

 

 

 

Працівник повинен дотримуватись вимог правил внутрішнього трудового розпорядку:
– дотримуватись технологічної дисципліни;
– дбайливо ставитись до устаткування, інструменту, пристроїв, матеріалів, спецодягу та інших засобів індивідуального захисту (3І3), передбачених для цієї спеціальності, зберігати ЗІЗ у спеціально відведених місцях;
– утримувати в чистоті робоче місце та територію біля котельні.
На робочому місці не дозволяється палити, вживати спиртні напої та інші речовини, що справляють наркотичну дію на організм людини. 

 

Змінити мову