Перший заступник начальника Управління Держпраці Андрій Зубик взяв участь у семінарі з питань підготовки закладів освіти до нового навчального року

12 серпня 2021

Сьогодні, 12 серпня, перший заступник начальника Управління Держпраці Андрій Зубик взяв участь у семінарі на тему: «Організація роботи з підготовки закладів освіти до нового навчального року», який відбувся у приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації.

Участь у заході також взяли начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома, голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради Володимир Мисик, заступник начальника управління-начальник відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у області Наталія Волощук, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства головного Управління Держпродспоживслужби у області Нінель Цяпа, начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці Олег Бандура, головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Управління Держпраці Ірина Корнійчук.

У своєму виступі Андрій Зубик серед іншого розповів про порядок проведення планових перевірок головними державними інспекторами Управління Держпраці з питань дотримання керівниками закладів освіти вимог законодавства про працю та охорону праці.

Перший заступник начальника Управління Держпраці також проінформував присутніх керівників закладів освіти про найтиповіші порушення, які виявляють фахівці Управління Держпраці під час проведення заходів державного контролю, детально зупинився на виконанні розпорядчих документів та усуненні виявлених під час контрольно-наглядової діяльності порушень.

Ірина Корнійчук під час виступу зосередила увагу присутніх на дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці в навчальних закладах, а також – на організації роботи з охорони праці в шкільних харчоблоках, навчально-виробничих майстернях та паливних приміщеннях.

Олег Бандура у своєму виступі розповів про порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій у закладах освіти.

Окрім того, на семінарі були висвітлені питання щодо організації заходів з підготовки закладів освіти до нового навчального року з безпеки життєдіяльності, цивільного захисту та пожежної безпеки, а також – щодо організації безпечного та якісного харчування у закладах освіти.

Змінити мову