На нараді з керівництвом ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» обговорили виявлені під час перевірки порушення

18 лютого 2021

За результатами планової перевірки у ДП «Чортківський комбінат хлібопродуктів» Державного агентства резерву України під головуванням начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Віталія Мариновського відбулась підсумкова нарада з керівництвом підприємства.

Нагадаємо, з 8 по 12 лютого 2021 року головні державні інспектори Управління провели планову перевірку на предмет додержання вимог законодавства у сфері охорони праці, промислової безпеки та законодавства про працю у державному підприємстві. Під час перевірки виявлено 23 порушення нормативно-правових актів з питань праці та охорони праці. Серед основних – зафіксовано значну суму заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства. Станом на лютий 2021 року, на підприємстві виплачено майже 1 млн грн заборгованості із заробітної плати. Як зазначили представники підприємства, робота щодо погашення заборгованості із заробітної плати триває.
«На сьогодні забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та ліквідація існуючої заборгованості – пріоритетні завдання для Управління. Ми тримаємо їх на постійному контролі, адже неприпустимими є порушення роботодавцями трудового законодавства, несвоєчасна або не у повному обсязі виплата заробітної плати найманим працівникам», – резюмував Віталій Мариновський.

Змінити мову