Виробнича нарада з питань найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю

26 червня заступник начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Сергій Ващук спільно з лікарем з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богданом Марківим провели виробничу нараду з питань ефективних способів дотримання законодавства про працю у Петриківському обласному комунальному дитячому будинку-інтернаті.  У роботі наради взяли участь директор Петриківського обласного дитячого будинку-інтернату Михайло Новосад та директор обласного геріатричного пансіонату Степан Глушок.

Під час наради розглянули питання укладення трудових договорів між працівником і власником, строки виплати заробітної плати, мінімальні державні гарантії в оплаті праці, гарантії та пільги для осіб, що потребують додаткового соціального захисту, гарантії та компенсації найманих працівників і ряд інших питань.

На прохання присутніх Сергій Ващук детально розповів про пільги та компенсації за роботу в несприйнятливих умовах праці.

Богдан Марків інформував присутніх про шкідливі виробничі фактори у підпорядкованих закладах, надав роз’яснення щодо організації та проведення обов’язкових медичних оглядів працюючих в шкідливих умовах праці. Також коротко проведено аналіз епідемічної ситуації, що склалася в області у червні цього року та надано рекомендації щодо проведення ефективних протиепідемічних заходів.

Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці
Управління Держпраці у Тернопільській області
Богдан Марків

Змінити мову