Проведено семінар з профілактики професійної захворюваності з працівниками Микулинецької фабрики взуття

12 червня лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Тернопільській області Богдан Марків провів семінар з питань профілактики професійної захворюваності з працівниками Микулинецької фабрики пошиття взуття.

Микулинецька взуттєва фабрика виготовляє високоякісне чоловіче та жіноче взуття з натуральної шкіри, яке реалізується на території області та в Україні. Під час семінару було детально проаналізовано професійні шкідливості характерні для даного виробництва (виробничий шум, запиленість, парів розчинників та барвників, вимушена робоча поза та інші).

Акцентована увага на важливості проходження попередніх та періодичних медичних оглядів працюючих у шкідливих та важких умовах праці, а також своєчасно оздоровлення працівників у яких виявлені патологічні зміни. З метою покращення умов праці на фабриці в літній період заплановано провести ремонтні роботи.

На прохання присутніх був проведений аналіз інфекційної захворюваності, а також наголошено на важливості своєчасної вакцинації проти дифтерії, кору та правцю.

Присутніх було ознайомлено із заходами щодо профілактики ботулізму та кишкових інфекцій.

Богдан Марків

лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці

Управління Держпраці у Тернопільській області

Змінити мову