Привітання начальника Управління Держпраці Віталія Мариновського з 30-річчям Незалежності України!

24 серпня 2021

Шановні українці! Щиро вітаю усіх з національним святом нашої державності – Днем Незалежності України!

День Незалежності України – не просто святковий день у календарі. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

У цьому році ми святкуємо вже 30-ту річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй українській землі. Тож давайте разом добрими справами будемо примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на розвитку і процвітання рідного краю та всієї країни. Упевнений, завдяки незламності духу, єдності, мудрості, прагненню до волі, українському народові до снаги зробити свою державу взірцем успішного розвитку.

Вітаю усіх з нашими величним державним святом – Днем Незалежності України. Бажаю всім нам миру в країні та в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше – єднання заради процвітання України! Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

З повагою,

начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Віталій Мариновський

 

 

Змінити мову