Семінар-нарада з питань дотримання вимог чинного законодавства з охорони та гігієни праці на «Біллербек Україна перо-пухова фабрика»

На підприємстві «Біллербек Україна перо-пухова фабрика» відбулася семінар-нарада з питань дотримання вимог чинного законодавства з охорони праці та гігієни праці. Участь у семінар-нараді взяли начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Наталія Рус, начальник відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Петро Гичка та директор ДП «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» Богдан Сагайдак.
Працівникам окреслено основні вимоги під час експлуатації виробничого обладнання, звернуто увагу на необхідність проведення навчання та підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці.
Фахівці Управління розповіли про зміни, внесені до Постанови № 1107 від 7 лютого 2018 року, щодо Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Акцентовано увагу на створення безпечних умов праці на кожному робочому місці, забезпечення індивідуальним засобами захисту, спецодягом, дотримання санітарно-гігієнічних норм, режиму роботи підприємства. Рекомендовано посилити контроль за організацією та проведенням медичних оглядів працівників.
Також присутніх ознайомили із змінами у порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, актуальними змінами в трудовому законодавстві, дотриманні мінімальних гарантій в оплаті праці, посиленні відповідальності роботодавців за порушення норм трудового законодавства.

Фото «Біллербек Україна перо-пухова фабрика»

Змінити мову