Семінар-навчання з інженерами з охорони праці закладів охорони здоров’я м.Тернополя

9 лютого на базі Тернопільської обласної університетської лікарні відбувся семінар-навчання з інженерами з охорони праці закладів охорони здоров’я м.Тернополя за участю представника Управління Держпраці у Тернопільській області.

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, на транспорті та зв’язку Іриною Корнійчук надала роз’яснення щодо змін у нормативно-правових актах з охорони праці за 2016-2017 роки, поінформувала присутніх про порядок проведення перевірок стану охорони праці та промислової безпеки у поточному році посадовими особами Управління Держпраці.

Особливу увагу приділила організації роботи з охорони праці, обговоренню найхарактерніших порушень охорони праці у закладах охорони здоров’я.

Ірина Корнійчук зазначила , що створення безпечних і нешкідливих умов праці, збереження життя та здоров’я співробітників та пацієнтів є одним з найголовніших напрямів діяльності служби охорони праці у медичних закладах.

Провідний спеціаліст-інженер з охорони праці розповіла присутнім про завдання служби охорони праці у попередженні виробничого травматизму, ДТП і пожеж. Було піднято питання проведення навчань з питань охорони праці для керівників структурних підрозділів та працівників, які зайняті на роботах підвищеної небезпеки, а також здійснення контролю за безпечною експлуатацією кисневих пунктів,  медичного і технологічного обладнання.

Позитивним досвідом роботи з питань охорони праці з присутніми поділилися провідні спеціалісти університетської лікарні, ЦЕМД та МК.

Учасники семінару мали змогу отримати необхідні роз’яснення з питань застосування чинного законодавства.

 

Змінити мову