Тернопільщина: інспектори Держпраці інформують про важливість дотримання безпечних умов праці з урахуванням протиепідемічних заходів

Інспектори Управлінь Держпраці та Держпродспоживслужби в області  проводять інформаційно-роз’яснювальні відвідування роботодавців та працівників щодо важливості забезпечення безпечних умов праці з урахуванням протиепідемічних заходів. Фахівці інформують заклади громадського харчування, магазини продовольчих і непродовольчих товарів, заклади сфери краси, а також фітнес-клуби та спортзали.

Інспектори праці наголошують на важливості дотримання правил з охорони праці, неприпустимості використання незадекларованої праці, акцентують увагу на неухильному дотриманні вимог законодавства про працю.

Зокрема, нагадаємо такі заходи відбуваються з метою забезпечення виконання пункту 2 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо посилення контролю за здійсненням протиепідемічних заходів на виробництвах із великою кількістю працівників.

Змінити мову