Тернопільщина: під час тренінгу з лісниками – про безпеку праці при проведенні лісосічних робіт

28 вересня 2022

Фахівці відділу нагляду у агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері  на транспорті та зв’язку Управління Держпраці провели тренінг на базі ДП «Бережанське лісомисливське господарство» з працівниками лісового господарства щодо неухильного дотримання ними вимог безпеки праці при проведенні вантажно-розвантажувальних та лісосічних робіт.

Особливу увагу головних інженерів, спеціалістів з охорони праці та інженерів з лісозаготівель лісогосподарських підприємств області було зосереджено на важливості проведення з працівниками до початку робіт інструктажу з питань дотримання заходів безпеки на об’єкті, де мають відбуватися вантажно-розвантажувальні та лісосічні роботи.

Проаналізовано стан виробничого травматизму у лісовій галузі та запропоновано ряд заходів для попередження та зниження рівня травмувань працівників на робочих місцях, серед яких: дотримання правил охорони праці під час проведення лісосічних робіт та безпеки праці під час експлуатації машин та механізмів.

На завершення тренінгу керівникам лісових господарств рекомендовано зосередити увагу на:

  • здійсненні контролю за дотриманням інструкцій з охорони праці та карт технологічного процесу;
  • проходженні медогляду, забезпеченні спецодягом та засобами індивідуального захисту.

Більше інформації про найпоширеніші питання з охорони праці в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua.

Змінити мову