Тернопільщина: семінар для інженерів з охорони праці

31 жовтня 2025

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Тернопільській області взяли участь у семінарі з представниками закладів професійно-технічної освіти Тернопільської області, який було організовано Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Тернопільській області.

У заході взяли участь інженери з охорони праці із двадцяти закладів.

Під час заходу посадовці зосередили увагу на таких питаннях, як:

  • організація роботи з охорони праці в навчальному закладі;

  • функціонування системи управління охороною праці;

  • розроблення заходів з охорони праці щодо попередження виробничого травматизму в осінньо-зимовий період;

  • отримання дозвільних документів, проведення технічних оглядів котельного обладнання та здійснення постійного моніторингу технічного стану обладнання у виробничих майстернях;

  • організація та проведення профілактичних медичних оглядів;

  • проведення атестації робочих місць за умовами праці.

На завершення семінару учасники заходу мали можливість ставити запитання та поспілкуватися з колегами щодо проблемних аспектів, які виникають під час навчального процесу.

Більше інформації про найпоширеніші питання законодавства з питань охорони та гігієни праці в умовах воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua