Тернопільщина: суд підтримав принципову позицію Управління Держпраці щодо зупинення робіт суб’єкта підприємництва

14 вересня 2021

Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги Управління Держпраці у Тернопільській області щодо застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до субєкта господарювання зі сфери міжнародних перевезень.

Так, у березні поточного року комісією Управління Держпраці було проведено позапланову перевірку у вищезазначеного перевізника з питань дотримання ним вимог нормативно правових актів у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Заходом державного контролю виявлено порушення, які несуть за собою зупинення виконання робіт у вибухонебезпечних зонах, вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою  машин і механізмів, а також – робіт, що виконуються  на  висоті  1.3 м.

Розпорядчим документом підприємця зобов’язано усунути порушення, які створюють загрозу життю та здоров’ю працюючих. Однак, роботодавець проігнорував законні вимоги посадових осіб Управління Держпраці та порушення не усунув.

Відтак, Управління Держпраці звернулось до окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до про застосування до перевізника заходів реагування у сфері державного нагляду (контролю) шляхом зупинення виконання вищезазначених робіт.

Суд своїм рішенням задовольнив позовні вимоги  Управління Держпраці у повному обсязі.

 

Змінити мову