Тернопільщина: відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи щодо врегулювання проблеми заборгованості на підприємствах державного сектору економіки

10 вересня 2021

Сьогодні, 10 вересня, під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України Олексія Любченка відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) на підприємствах державного сектору економіки у форматі он-лайн зустрічі у приміщенні Тернопільської облдержадміністрації.

Тернопільщину представили заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Ігор Гайдук та члени обласної комісії з питань погашення заборгованості.

Від Управління Держпраці у Тернопільській області у заході взяли участь перший заступник начальника Андрій Зубик та в.о. начальника відділу Роман Бица.

Учасники засіданні розглянули питання щодо стану погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах державного сектору області.

За результатами засідання вирішено вжити більш активних заходів до суб’єктів господарювання, у яких спостерігається динаміка зростання заборгованості.

 

Змінити мову