Триває ХІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2022

24 грудня 2021

Малюнки дітей роблять Україну безпечнішою!

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, щороку, 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, відзначається День охорони праці.

В рамках відзначення Дня охорони праці та з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва, сприяння розвитку дитячої творчості, виявленню, відбору та підтримці талановитої молоді ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Держпраці розпочато роботу з проведення ХІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022.

До участі запрошуються учні середніх загальноосвітніх шкіл, центрів дитячої творчості, коледжів, ліцеїв та вихованці позашкільних навчальних закладів трьох вікових груп:
перша група – від 6 до 10 років;
друга група – від 11 до 14 років;
третя група – від 15 до 18 років.

Тематика конкурсних робіт:

Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо, протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

Просимо врахувати, що згідно Положення про конкурс, останній термін надання конкурсних робіт до Управління Держпраці у Тернопільській області – 15 лютого 2022 року.

Змінити мову