У Лановецькій громаді під час зустрічі з внутрішньо переміщеними громадянами – про ризики торгівлі людьми

13 травня 2022

Головний державний інспектор Управління Держпраці Любов Пугач провела комунікаційну зустріч із внутрішньо переміщеними особами, які тимчасово проживають на території Лановецької громади.

Під час заходу присутніх було ознайомлено з основними аспектами Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», наголошено на перевагах легальної зайнятості, підкреслено, що внутрішньо переміщені особи працевлаштовуються на загальних підставах.

Зокрема, внутрішньо переміщена особа, яка не звільнилася з роботи, у разі неможливості продовження роботи за попереднім місцем проживання, може припинити трудові відносини, надавши заяву про припинення працівником трудових відносин.

Слухачам було роз’яснено як не потрапити до пастки торгівців людьми, наголошено на необхідності уникати ситуацій, які мають ознаки сучасного рабства, бути обережними та пильними.

Зустріч пройшла в теплій атмосфері, присутні мали можливість поділитися життєвим досвідом, отримати відповіді на наболілі питання та актуальні для них теми.

На завершення заходу інспектор роздала внутрішньо переміщеним громадянам буклети з інформацією як не стати жертвою злочину та інформацією щодо телефонів екстреної допомоги необхідних установ та організацій.

Змінити мову