У ПрАТ «Тернопільгаз» – про належну організацію та виконання робіт підвищеної небезпеки

23 березня 2021

В рамках постійної інформаційної кампанії щодо попередження виробничого травматизму головний державний інспектор Управління Держпраці Анатолій Філюк провів зустріч з інженерним персоналом приватного акціонерного товариства «Тернопільгаз» та звернув увагу на належній, безпечній організації та виконанні робіт підвищеної небезпеки.

Анатолій Філюк зазначив, що на виробництві повинен бути контроль, спрямований на те, щоб кожен працівник виконував тільки ту роботу, яка йому доручена, і його кваліфікація повинна відповідати складності завдання.
Інспектор рекомендував приділити особливу увагу превентивним заходам з працівниками управлінь газового господарства у районах області, зосередивши увагу на безперебійній та безаварійній експлуатації систем газопостачання та дотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки під час експлуатації обладнання.

Анатолій Філюк окреслив вимоги щодо виконання робіт підвищеної небезпеки відповідно до вимог нормативно-правових актів. Також обговорив з представниками підприємства шляхи уникнення можливого травматизму. Окремо наголошено на своєчасному та належному проходження первинних та періодичних медоглядів, проведенні інструктажів з охорони праці, навчання та перевірки знань працівників зайнятих на роботах підвищеної небезпеки, перевірці технічного стану технологічних засобів, організації робочих процесів.

Змінити мову